BABAI I ADELE I THIRR POLICINË FQINJËS PËR SHKAK SE AJO DËGJON VAZHDIMISHT KËNGËT E VAJZËS SË TIJ

Babai i Adele i ka thirrur policinë fqinjës së tij, pasi ajo dëgjonte albumet e vajzës së tij dhe i këndonte ato.

Mark Evans i cili nuk ka folur me vajzën e tij për vite me rradhë, u telefonoi policëve në Keeley Fry për të bërë një ankesë ndaj zhurmës.

Keeley, 21 vjeç, u befasua kur iu afrua Marku jo shumë kohë pasi ajo u vendos pranë tij në qytetin Bridgend të Uellsit jugor dy vjet më parë.

Ajo pretendon se Mark i kërkoi asaj të mos këndonte ose të luante muzikën e Adele me zë të lartë, duke thënë se kjo “po ndikonte në gjumin e tij dhe se është shumë shqetësuese”.

“Unë isha i befasuar sepse unë jam një adhuruese aq e madhe e Adele dhe shumicën e kohës unë dëgjoj këngët e saj dhe i këndoj ato,” tha ajo për Sun On Sunday.

“Mendova se ai do ta vlerësonte, jo të ankohej. Tani unë mendoj se ai ka një problem me mua, sepse unë jam një adhuruese aq e madh e Adele.”

Marrëdhënia e Markut me vajzën e tij  Adele u prish, kuri kur ai u largua nga nëna e saj Poppy në 1991 kur Adele ishte vetëm tre vjeç.

Ai luftoi me alkoolizmin dhe u zhvendos nga shtëpia e familjes në Tottenham, në veri të Londrës, në Cardiff.

/Insajderi.com

Burimi: Mirror

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *