SHAQIRI NË JANAR MUND TË LARGOHET NGA LIVERPOOLI

Xherdan Shaqiri mund të largohet në janar nga Liverpool, njofton Insajderi.

Sipas ESPN, Liverpool është në gjendje të shqyrtojë ofertatat potenciale për shqiptarin.

Ekipi Klopp-it është goditur nga lëndimet këtë sezon dhe i duhen para për të transferuar ndonjë mbrojtës.

Liverpooli sezonin e kaluar u shpall kampion pas 30 viteve, por këtë edicion lëndimet janë bërë armiku kryesor i klubit. 

/Insajderi.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *