Detaje të tjera rreth vrasjes dhe vetëvrasjes në Demir Kapi

Një vrasje dhe vetëvrasje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Demir Kapi, një lajm i tillë që tronditi gjithë opinionin informon Tetovasot.

I tronditur dukshëm ka qenë edhe vetë kryetari i Demir Kapisë, Llazar Petrov, por nuk ka mundur të japë detaje tjera rreth rastit. Ai shprehu keqardhjen dhe pret që hetimi të tregojë se çfarë ka ndodhur saktësisht.

Jozyrtarisht, një i moshuar mbi 64 vjeç ka qëlluar me armë zjarri fqinjin që banonte sipër tij në një pallat.Viktima ka wenë rreth 34 vjeç. Dyshohet se arsyeja ka qenë një debat i mëparshëm.

MPB-ja pritet të jep më shumë informacione zyrtare gjatë ditës.Tetovasot

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *