Kreshnike Iljazi Fashion – Dita e 5’të e shpërndarjes falas – Vazhdojme edhe neser

Kreshnike Iljazi Fashion njofton se sot ne diten e 5te shperndarja e maskave falas eshte bere me sukses dhe se shperndarja do te vazhdoj edhe neser (e merkure)

“Kreshnike Iljazi (dizajnere)” Femijet – Ardhmerija jone ju uroj shendet…

Ne si platforme i pergezojme dhe i urojme pune te mbare familjes Iljazi

/ES/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *