NUK DO E BESONIT QË KJO DIZAJNERE E FAMSHME ËSHTË 71 VJEÇARE

Dizajnerja e modës, Vera Wang ndau tre fotografi të pabesueshme – duke treguar figurën e saj të shkëlqyeshme – që ajo postoi në Instagram të premten, një ditë para ditëlindjes së 71-të të shtunën, njofton Insajderi.

Vera Wang me sa duket është një grua 71-vjeçare që ka ngecur në trupin e një vajze të re – ose ajo është një vampire – sepse ajo nuk duket asnjë ditë më shumë se 30 vjeç dhe ndjekësit e saj kanë mbetur të habitur.

Dizajnerja e famshme botërore realizoi një foto sesion gjatë vetë izolimin, foto të cilat i postoi më pas në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo ndau edhe sekretin e saj se si po qëndron kaq në formë. “Punë, gjumë, një koktej vodka, jo shumë dielli,” ishte përgjigjja e saj.

Ndjekësit e Wang mbesin të habitur nga figura e saj ‘fit’, dhe nuk pranojnë t besojnë se ikona e industrisë së modës është në vitet e 70-ta.

View this post on Instagram

Waiting 4 take-out… 2 eat-in 🥡🥢 😋

A post shared by VERA WANG (@verawanggang) on

/Insajderi.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *