“PASHË VDEKJEN ME SY”- FIFI TREGON EKSPERIENCËN MË TË FRIKSHME QË KA PËRJETUAR

Këngëtarja nga Ferizaj, Fifi ka ndarë më fansat e saj një momente që e ka frikësuar atë shumë.

Ajo përmes një postimi në Instagram tregoi se ishte duke bërë një video në makinë teksa priste në semafor dhe papritur dëgjoi zhurmën e një makine që frenon fort.

Fifi ka publikuar videon e këtij momenti dhe ajo shfaqet realisht e frikësuar dhe ka thënë se ka menduar që ka parë vdekjen më sy.

“Jam e shokuar. Po bëja një video, po prisja në semafor në makinë. Dhe e dini çfarë përjetova?! Pashë vdekjen me sy 100%. Videoja tjetër do ju tregoj, mund të dëgjoni zhurmat”, shpjegon Fifi.

Linku i videos:

https://shqip.com/app/uploads/2021/09/video-1631311791.mp4

Përndryshe, këngëtarja nga Ferizaj ka muaj që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor.

Kënga e saj e fundit është bashkëpunimi më Brunon të titulluar “ Fiksimi im”, projekt me të cilin kanë marrë pjesë në Këngën Magjike.

/Insajderi.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *