Johnny Depp nis turin në Evropë, në këto tri shtete do të performojë

Ylli amerikan i Hollivudit, Johnny Depp , 58 vjeç, do të nisë një turne evropian me kitaristin britanik Jeff Beck , 77 vjeç.

Pasi fitoi gjyqin për shpifje ndaj ish-bashkëshortes së Depp, Amber Heard, Depp do të nis një tur në Evropë duke filluar nga shtetet skandinave.

Ai do të jetë në Danimarkë, Norvegji dhe Suedi.

Më 27 qershor, ai do të bashkohet me Jeff Beck në Aneksin në Stokholm ku pritet të jetë një performancë madhështore e tij.

/Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *